Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

O nás

Vážený návštevník!

 

Vitajte na našej web stránke. Sme radi, že ste nás navštívili. Dovoľte mi, aby som Vám predstavil našu spoločnosť.

Firmu som založil v roku 2003, keď po viacročných skúsenostiach v oblasti logistiky práve v týchto službách som videl veľké rezervy tu podnikajúcich subjektov. Práve tie rezervy som chcel s nami ponúkanými službami odstrániť a potom neustále aj vylepšovať. Jednoznačná a priama orientácia na zákazníka, flexibilita a ochota zdokonaľovať sa prinášala prvé ovocie. V roku 2004 firma rozrastala o jedného pracovníka na oblasť špedičných úkonov a o služby s nákladným vozidlom s montovanou hydraulickou rukou. Okrem zasielateľských úkonov sme začali ponúkať aj dopravné služby.Začiatkom roku 2005 sme personálne znovu rástli, keď na nákladné auto sme našli kvalitného a kvalifikovaného vodiča. Služby sme v tomto roku rozvinuli na oblasť skladovania a rozvoz tovaru.

Súčasne však budujeme dlhodobé partnerské vzťahy vo väzbe výrobca, zasielateľ, dopravca, konečný zákazník. Našimi zákazníkmi sú zväčsa výrobcovia stavebných materiálov, ktorí sú v oblasti svojich produktov „výraznými hráčmi“ na trhu. Neustálym rozvojom sa nám podarilo zdokonalovať sa v profesii logistiky a v neposlednom rade aj v rozvoji osobnosti, kde si necháme poradiť od špecializovaných firiem. Tieto vedomosti sa snažíme premietnuť aj do ponúkaných služieb. Od roku 2004 sme riadnými člemni Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky. Nezabúdame pri tom na kvalitnú informačnú techniku a marketingové aktivity.

Som úprimne rád, že z vytvoreného zisku môžeme podporovať regionálne kultúrno- športovo- spoločenské akcie. Máme vytvorené podklady na spoluprácu s jednou nadáciu, ktorá podporuje zdravie chorých detí.

Vážený zákazník! Pokiaľ Vás „tlačí topánka“ v oblasti zasielateľských služieb, resp. chcete ozdraviť jestvujúce služby, alebo nás chcete spoznať, skontaktujte nás. Radi Vás spoznáme a pokúsime sa pomôcť Vám.

 

Pekný a prospešný deň Vám želá v mene všetkých zamestnancov firmy AGATCH LKW SPEDITION

 

Róbert Balkó, Ing.

majiteľ


 


 
ÚvodÚvodná stránka