Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Naša filozofia

Filozofia firmy:

Vysoká spoľahlivosť a kvalita komplexných distribučných a logistických služieb, orientácia na zákazníka, profesionalita pracovníkov a ich vedenie k vysokej miere zodpovednosti, pružná organizácia, flexibilita, moderná komunikačná a informačná technika. Poskytovanie individuálnych riešení pre zákazníkov podľa ich požiadaviek. Budovanie dlhodobých partnerských vzťahov so zákazníkmi.
 


 

Garancie:

Profesionalita pracovníkov, systém vzdelávania pracovníkov, trvalý rozvojový program a úspešné investície, moderný vozidlový park, aktívna spolupráca s branžovými zväzmi v zasielateľstve a doprave, dobré poistenie činností, ochrana partnerských vzťahov.
 


 

Vízia:

Na základe našej filozofie sa chceme stať stabilným a spoľahlivým partnerom pre našich zákazníkov. Chceme s nimi vytvárať hodnoty a v neposlednom rade dlhodobé partnerské vzťahy. Nezabúdame pritom na naše zdroje:
-zamestnanci, subdodávatelia - chceme, aby boli profesionáli, ochotní učiť sa, stotožňujú sa s firemnou kultúrou, a aby pracovali v prospech zákazníka. Chceme byť korektný a čestný. Vždy, za každých okolností.
-technika a technológie - sledujeme svetové trendy v informatike, v oblasti skladových technológií a dopravnej techniky. Tieto vedomosti navzájom previažeme so systémami našich zákazníkov a subdodávateľov
-zisk - je pre nás jedným merateľom úspechu z množstva iných. Časť vytvoreného zisku využijeme pre motiváciu a profesný rast našich zamestnancov a subdodávateľov, investujeme do techniky a technológie, čo prináša ďalší rozvoj spoločnosti.


 
ÚvodÚvodná stránka